#slodyczowosklep
Kim jesteśmy?

Cześć!

Z tej strony Kacper i Paulina. Na tym zdjęciu to właśnie my, założyciele sklepu Słodyczowo! Wyszukujemy i sprowadzamy limitowane edycje zagranicznych produktów, jesteśmy na bieżąco z nowościami z zagranicznymi słodyczami, napojami, płatkami śniadaniowymi i sprowadzamy produkty i smaki o których nawet nie wiesz, że istnieją! Skąd się wziął pomysł oraz pasja do tego i jak wyglądał rozwój sklepu przez te kilka lat, znajdziesz poniżej!


Na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy zmieniliśmy się jako sklep nie do poznania, ale jako właściciele nadal pozostajemy tymi samymi osobami, którymi byliśmy na początku.

Skąd się wzięła nasza pasja i ambicja bycia największym sklepem z zagranicznymi produktami? Przede wszystkim obydwoje uwielbiamy podróże! Paulina była zarówno w Japonii jaki i Stanach Zjednoczonych, natomiast Kacper od dziecka interesował się amerykańską ligą koszykówki NBA. Mamy również za sobą wyjazdy do Azji i wielu innych miejsc gdzie mieliśmy okazje testować produkty, których nigdzie nie można było znaleźć w Polsce.

Postanowiliśmy to zmienić i przybliżyć trochę innego świata słodyczy i smaków, którego w Polsce praktycznie nie ma. Nasza miłość do sklepu zaczęła się oczywiście od testowania japońskich KitKat, który na ten rynek ma co chwilę nowe ciekawe smaki (sernik, melon, brzoskwinia, sól morska).

Wkładając w sklep całe swoje serce i wolny czas zaczynaliśmy od małego sklepu, pokazywaliśmy się na Instagramie oraz innych mediach społecznościowych.

 

INSTAGRAM | TIK TOK | FACEBOOK | YOUTUBE

 

Z czasem otworzyliśmy również sklep stacjonarny w Warszawie! Rozwijaliśmy się mocno, dokładaliśmy nowe półki, chętnie nas odwiedzaliście, żeby pogadać i chociażby zobaczyć te produkty na własne oczy. Bywały u nas nawet rozpoznawalne w Polsce osoby, wszyscy byliście zachwyceni możliwością zobaczenia niesamowitych produktów. Już wtedy mieliśmy więcej niż kilkadziesiąt różnych produktów z USA, Japonii, UK czy innych części świata.

 

 

Z drugiej strony powoli nastawał trudniejszy okres ze względu na rosnące restrykcje, aż w końcu wszystkie lokale naokoło nas musiały się zamknąć. Nadal chcieliśmy dostarczać Wam najfajniejsze produkty na świecie, więc podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję o zamknięciu sklepu stacjonarnego i całkowitej inwestycji w sklep internetowy, który działał jednocześnie.

Dzisiaj, po dwóch i pół roku, po niezmierzonej ilości przebytej drogi, godzinach pracy, jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych w Polsce oferujące zagraniczne produkty. Jest już kilkanaście nowych kategorii, my sami nie przypuszczaliśmy, że niektóre znajda się w sklepie np. Jelly Straws albo Van Holtens Picke, Takis.

Dzięki Wam udało nam się rozwinąć nasz sklep internetowy do rozmiarów, gdzie w sklepie na ten moment znajduje się ponad 800 produktów z całego świata! Jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni, mamy klientów, którzy przebyli z nami całą drogę i pamiętają jak się zmienialiśmy na lepsze – słuchając wskazówek co do strony, asortymentu i zmian, które chcecie wprowadzać! Bo Słodyczowo to przede wszystkim Wy! Wszyscy nasi klienci, dzięki którym, udało nam się wysłać kilkadziesiąt tysięcy paczek i sprawić uśmiech niejednemu łasuchowi!

 

Nie sposób wspomnieć o rozwoju naszego zespołu oraz tzw. „zaplecza”. Mamy nasz, duży magazyn w Polsce, z którego codziennie wysyłamy do Was zamówienia. Paczki są naprawdę dobrze zabezpieczone, zarówno napoje, chipsy, płatki i wiele innych rzeczy. Wysyłka jest 1-2 dni robocze, zamówienia staramy się realizować najszybciej jak się da. Czasami zdarza nam się je nawet zapakować zamówienia na Tik Toku! Cały zespół Słodyczowo liczy już prawie 10 osób, który dba zarówno o wysyłkę paczek, pomoc w mediach społecznościowych i wdrażanie wszystkich nowych pomysłów, które od Was otrzymujemy!

 

 

Jeżeli tylko masz jakieś pytania lub sugestie – jesteśmy na nie otwarci, poniżej dane kontaktowe :)

 

email: sklep@slodyczowo.pl

telefon: +48 723 362 655

 

Dane firmy:

TRIMO P. Ślęzak, K. Błędowski Sp.j.

ul. Marszałkowska 115/338

00-102 Warszawa

NIP: 5252805616

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium