#slodyczowosklep
Program lojalnościowy

* UWAGA: Zgodnie z informacją przesłaną w mailu z dnia 22 czerwca 2022 r., od 16 sierpnia zmieniają się zasady programu lojalnościowego. Wykorzystaj swoje punkty lojalnościowe do 15 sierpnia 2022 r.! *

 

Cieszymy się, że trafiłeś/trafiłaś na tą stronę, ponieważ to znaczy, że chcesz być z nami na dłużej! Mamy zaszczyt przedstawić Ci korzyści z programu lojalnościowego Słodyczowo, który chcemy zaoferować właśnie Tobie, nasz lojalny Kliencie!

 

Poniżej przedstawiamy korzyści wzięcia udziału w programie

- kupując w naszym sklepie będziesz cieszyć się wyjątkowymi smakami z całego świata - ale to mamy nadzieję już wiesz :)

- za każde opłacone przez stronę zakupy (czyli zamówienia opłacone za POBRANiEM NIE wliczają się do programu) powyżej 50 zł będziesz dostawać punkty, które później możesz wymienić na dowolne produkty z naszego sklepu;

- im więcej i dłużej będziesz u nas zamawiać, tym więcej punktów możesz uzbierać!

 

Warunki wzięcia udziału w programie lojalnościowym Słodyczowo

- program obejmuje tylko zalogowanych użytkowników na stronie www.slodyczowo.pl

- punkty otrzymujesz tylko za opłacone przez stronę www.slodyczowo.pl zamówienia 

 

Zasady działania programu lojalnościowego Słodyczowo

- za każde wydane 50,00 zł na produkty w naszym sklepie www.slodyczowo.pl otrzymujesz 20,00 punktów 

- każde 20 punktów odpowiada 2,00 zł  

- wymieniając punkty na produkty dostaniesz produkt za symboliczną opłatę 0,01 zł

 

PRZYKŁAD: 

Zrobiłeś/Zrobiłaś zamówienie w naszym sklepie kupując słodycze za 50 zł (bez kosztów dostawy). W ramach programu lojalnościowego otrzymasz 20 punktów, które możesz kumulować na swoim koncie bądź wykorzystać przy kolejnym zamówieniu w naszym sklepie. Odpowiada to 2 zł zniżki. Nie wykorzystałeś/wykorzystałaś tych punktów przy kolejnym zamówieniu, a kwota wydana w sklepie wynosiła 110 zł. Otrzymujesz od nas w ramach programu aż 40 punktów. Łącznie na Twoim koncie znajduje się już 60 punktów, co daje Ci 6 zł zniżki na kolejne zakupy. Jeśli przy kolejnym zamówieniu zdecydujesz się wykorzystać punkty i zrobisz zakupy za 60,00 zł, to wykorzystując punkty z programu lojalnościowego (6 zł) co daje aż 10% zniżki!

 

PRZYKŁAD 2: 

Robisz w naszym sklepie zakupy na kwotę 70,00 zł. W ramach programu lojalnościowego otrzymasz 20 punktów, które możesz kumulować na swoim koncie bądź wykorzystać przy kolejnym zamówieniu w naszym sklepie. Odpowiada to 2 zł zniżki. Kwota kolejnych 20 punktów naliczy się dopiero przy przekroczeniu 100,00 zł. Podobnie w sytuacji, gdy wraz z koleżankami bądź kolegami zdecydujecie się na wspólne zamówienie i wydacie w naszym sklepie 300,00 zł. Wtedy dostaniecie aż 120 punktów! Odpowiada to zniżce aż 12 zł na kolejne zamówienie. 

 

 

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności Słodyczowo i zostaniesz z nami na dłużej!

 

Koniecznie obserwuj nas również na Instagramie - https://www.instagram.com/slodyczowo_sklep/

Oraz zapisz się do naszego newslettera, który znajdziesz w dolnej części strony głównej. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium