#slodyczowosklep
Zwroty i reklamacje

ZWROTY

 

Cześć!

 

Zamówione produkty nie przypadły Ci do gustu?

Nie ma problemu, w naszym sklepie masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

 

Jak dokonać zwrotu w Słodyczowo w kilku, prostych krokach?

 1. Masz aż 14 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy, czyli o chęci zwrotu zakupionych produktów. Możesz nas o tym poinformować w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób, np.
  1. pisemnie na adres: Słodyczowo Sklep, ul. Kolumbijska 10, 01-991 Warszawa;
  2. w formie elektronicznej na adres: sklep@slodyczowo.pl.

 

 1. W ciągu 14 dni od poinformowania nas o zwrocie, odeślij na swój koszt zwracane towary na adres: Słodyczowo Sklep, ul. Kolumbijska 10, 01-991 Warszawa. Dołącz do paczki formularz zwrotu, możesz na przykład wypełnić ten. Pamiętaj o zapakowaniu towaru w bezpieczny sposób, by uchronić go przed uszkodzeniem w transporcie. Będzie nam miło, gdy wykorzystasz oryginalne zabezpieczenia produktów.

 

 1. Oddamy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od dnia Twojej rezygnacji. Ze zwrotem środków możemy wstrzymać się do momentu, gdy otrzymamy od Ciebie produkt lub dowód jego odesłania.

 

Pamiętaj, że zgodnie z prawem niektóre kategorie produktów nie podlegają zwrotom, np. produkty spożywcze z krótkim terminem ważności. Sprawdź na karcie produktu, czy produkt podlega zwrotom.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze zwrotów? Zapoznaj się z naszą Polityką Zwrotów w pełnej wersji, którą znajdziesz w naszym Regulaminie.

 

 

REKLAMACJE

Jak dokonać reklamacji w naszym sklepie?

 

 1. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:
  1. pisemnie na adres Sprzedawcy: Słodyczowo Sklep, ul. Kolumbijska 10, 01-991 Warszawa;
  2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@slodyczowo.pl

 

 1. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to nam i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.

W tym celu Możesz skorzystać z naszego formularza reklamacji.

 1. Odpowiemy na Twoją reklamację najszybciej, jak będzie to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze reklamacji? Zapoznaj się z naszym Regulaminem.  

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium