Senjaku Peach Candy 85g
towar niedostępny
Opis
Senjaku Peach - Full Candy 85g / Japońskie cukierki
Cukierki o smaku japońskiej brzoskwini
Senjaku Peach Candy to mix przeuroczych cukierków, których smaki oparte są na soczystej brzoskwini. Małe, twarde cukierki przypominają słodkie landrynki, które powoli rozpuszczają się na języku, zaskakując nas na końcu smacznym nadzieniem.
W opakowaniu znajdują się 23 cukierki, a każdy z nich jest indywidualnie zapakowany w przeurocze opakowania w japońskim stylu. Dostępne jest kilka różnych odsłon smaku brzoskwini, na przykład Peach Soft Serve Ice Cream, czyli brzoskwiniowy cukierek z nadzieniem o smaku waniliowego sorbetu, lub Peach Smoothie, który jest mieszanką brzoskwini i innych, soczystych owoców.
Smak japońskiej brzoskwini w cukierkach Senjaku to najlepiej odwzorowany aromat, który smakuje jak świeża brzoskwinka prosto z drzewa.
----------------------------------------------
Skład: cukier, syrop skrobiowy, krem w proszku [olej roślinny (palmowy), cukier, dekstryna, LAKTOZA, odtłuszczone MLEKO w proszku, białko MLEKA], sok z białej brzoskwini, miód, olej roślinny (palmowy), herbatniki (PSZENNE), cukier puder, erytrytol ( E968), LAKTOZA / regulator kwasowości [kwas cytrynowy (E330)], aromat (JAJKO, pomarańcza, SOJ), substancja słodząca [ksylitol (E967)], soda oczyszczona, barwnik [antocyjany (E163), żółcień szafranowa], emulgator [lecytyna (SOJA). )(E322)], klej skrobiowy [pullulan (E1204)].
Waga: 85g
Kraj pochodzenia: Japonia
Informacje dodatkowe
| Data ważności | 31/03/2024 |
Produkty powiązane