Hanuta Black White 22g
towar niedostępny
Opis
Hanuta Black White 22g / Ciastka z Niemiec
Czekoladowy wafelek z kremem i granulkami herbatników
Producent Ferrero słynie ze swojej niezwykle smacznej czekolady wykonywanej z wysokiej jakości kakao. Ich płynne złoto wypełnia wnętrza wielu ogólnoświatowych słodyczy. Tak też jest w tym przypadku.
Wafelki Hanuta Black White to mix chrupiących, czekoladowych wafelków wypełnionych delikatnym kremem śmietankowym z dodatkiem granulek herbatników z masłem kakaowym. Te ciastka zaprowadzą Wasze kubki smakowe do wafelkowego raju! Jeśli nie wiesz czy smak Hanuta Black White Ci posmakuje, spróbuj pojedynczego wafelka z kremem i granulkami.
Każdy wafelek jest zapakowany w foliowe opakowanie, dzięki czemu można zabrać go ze sobą do szkoły, pracy czy nawet na uczelnie. Takiej przekąski na drugie śniadanie będzie Wam zazdrościć nie jedna osoba :).
---------------------------------------------
Skład: Olej palmowy, cukier, PEŁNE MLEKO W PROSZKU (12,5%), SŁODKA SERWATKA W PROSZKU, MĄKA PSZENNA, MLEKO ODTŁUSZCZONE W PROSZKU (10,5%), kakao GRANULATY MAŚLANE 6,5% (MĄKA PSZENNA, cukier, MASŁO (10,5%), kakao niskotłuszczowe (10,5%), kakao (9%), olej słonecznikowy, sól, substancja spulchniająca wodorowęglan amonu, wanilina), ORZECHY LASKOWE, kakao niskotłuszczowe, emulgator lecytyny (SOJA), sól, substancja spulchniająca wodorowęglan sodu, wanilina. Alergeny: ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN i produkty z nich wytworzone; SOJA i produkty z niej wytworzone; MLEKO i produkty pochodne (w tym LAKTOZA); ORZECHY, MIGDAŁY, różne ORZECHY, PISTACJE i produkty z nich wytworzone; PSZENICA i produkty z niej wytworzone; ORZECHY LASKOWE (Corylus avellana) i produkty z nich wytworzone.
Waga: 22g
Kraj pochodzenia: Niemcy
Data ważności: 15/10/2022
Produkty powiązane