#slodyczowosklep

Pewnie słyszeliście już o amerykańskich czekoladach od MrBeast’a! Jest to produkt, który rodzi wiele pytań i zainteresowania, dlatego my postaraliśmy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania na ten temat!

Mr Beast

Feastables MrBeast Crunch Chocolate 60g Feastables MrBeast Crunch Chocolate 60g
Producent: Mr Beast
Cena:

19,99 zł

Mleczna czekolada z ryżem preparowanym

zobacz więcej
Feastables MrBeast Deez Nuts Chocolate 60g Feastables MrBeast Deez Nuts Chocolate 60g
Producent: Mr Beast
Cena:

19,99 zł

Mleczna czekolada z masłem orzechowym

zobacz więcej
Feastables MrBeast Milk Chocolate 60g Feastables MrBeast Milk Chocolate 60g
Producent: Mr Beast
Cena:

19,99 zł

Mleczna czekolada od MrBeasta

zobacz więcej
Feastables MrBeast Original Chocolate 60g Feastables MrBeast Original Chocolate 60g
Producent: Mr Beast
Cena:

19,99 zł

Klasyczna czekolada od MrBeasta

zobacz więcej

Hej, słodkoluby! Przygotujcie się na podróż do świata, gdzie czekolada nie jest tylko czekoladą, a każdy kęs opowiada historię pełną pasji, przygody i niekiedy szaleństwa. Tak, mówimy tu o niczym innym, jak o czekoladach prosto od samego MrBeasta – gościa, który z YouTube’a zrobił sobie plac zabaw i postanowił, że słodycze też mogą być częścią tej zabawy! 

Kim jest MrBeast? 

MrBeast, czyli Jimmy Donaldson, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na YouTube, słynąca z organizowania ekstrawaganckich wyzwań, hojnych rozdań i ekscytujących eksperymentów społecznych. Jimmy swoją karierę rozpoczął w Ameryce, jednak szybko zdobył rozpoznawalność także w Europie i na całym świecie, stając się tym samym jednym z najpopularniejszych twórców w internecie, który inspiruje i dostarcza rozrywki. Twórczość MrBeast’a obejmuje wiele obszarów, a jego pomysłowość zdaje się nie mieć końca, ale jedno jest pewne - jego kanał to kombinacja zabawy, kreatywności i dobroci, co przekłada się również na jego markę czekolad Feastables!

Jakie są smaki czekolad od MrBeasta? 

Amerykański Youtuber postarał się o różnorodność i stworzył całą gamę czekolad o różnych smakach, od klasycznych po te z dodatkami, tak aby każdy z Was miał w czym wybierać. Wśród tradycyjnych smaków znaleźć można czekoladę mleczną lub klasyczną - ciemną. Natomiast w gronie odjechanych smaków znajduje się na przykład czekolada z ryżem preparowanym, która cechuje się przyjemną, satysfakcjonującą chrupkością lub tabliczka z masłem orzechowym, pełna rodowicie amerykańskich aromatów. 

Tak więc przygotujcie się na smakowitą ruletkę – od klasycznej czekolady, która rozpływa się w ustach, przez te wzbogacone chrupiącymi dodatkami, aż po eksperymenty smakowe, które tylko MrBeast mógł wymyślić. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami klasycznych smaków, czy szukacie czegoś, co wyrwie Was ze strefy komfortu, czekolady MrBeast’a dostarczą Wam tych emocji!

Gdzie kupić czekoladę MrBeast'a w Polsce? 

A teraz najlepsza część – czy wiedzieliście, że te czekoladowe słodkości od MrBeasta możecie zdobyć bez trudu, siedząc wygodnie w Polsce? Tak, dokładnie, ponieważ w naszym sklepie Słodyczowo mamy ich całą gamę. Nie musicie nawet wychodzić z domu, by poczuć się jak na jednym z wyzwań MrBeast’a – wystarczy kilka kliknięć i słodkości są u Was!

Ile kosztują czekolady od MrBeasta? 

Czekolady od znanego, amerykańskiego Youtuber’a są produktem luksusowym, dlatego ich cena różni się od tych dostępnych w polskich sklepach. Stworzenie każdej tabliczki czekolady od MrBeast’a wymaga wiele czasu, pracy i zaangażowania, aby finalny produkt dawał odbiorcom satysfakcję i dostarczał jak najlepszych wrażeń smakowych. 

Ważnym aspektem jest też jakość czekolad, których skład ogranicza się do prawdziwych, wręcz rzemieślniczych składników, bez użycia sztucznych, chemicznych dodatków. Na opakowaniu każdej tabliczki widnieje informacja, z ilu składników została zrobiona, co daje nam autentyczność i prawdziwy smak czekolady. Właśnie te aspekty wpływają na cenę czekolad, które w naszym sklepie Słodyczowo możecie dostać za 19,99 zł. Czy warto? Przekonajcie się sami!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium