#slodyczowosklep

Eureni Dubai Chocolate Kadayif Mango 95g

Eureni Dubai Chocolate Kadayif Mango 95g
  • nowość
Data ważności: 05/02/2026
Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość szt.
Zyskujesz 1 500 pkt [?]

towar niedostępny

Opis

Eureni Dubai Chocolate Kadayif Mango 95g/ Dubajska czekolada mango

Czekolada mleczna z nadzieniem mango i ciastem kataifi

 

Mamy to! W Słodyczowo sklepie z różnymi rodzajami dubajskich czekolad znajdziesz także tą kokosową!

Czekolada dubajska Eureni Dubai Chocolate Kadayif Mango z nadzieniem mango i chrupiącym ciastem kataifi do kupienia w Polsce w sklepie Słodyczowo! Spróbuj tej VIRALOWEJ czekolady testowanej obecnie na całym świecie :).

Czekolada dubajska to hit z Tik Toka, który możesz teraz kupić w Polsce w sklepie ze słodyczami z całego świata Słodyczowo. Co więcej, dubajską czekoladę możesz kupić w kilku różnych wersjach smakowych, więc jeśli oglądacie te popularne filmiki w Social Media i zastanawiacie się jak taka czekolada dubajska z mango i kunafą smakuje - to teraz macie okazję ją spróbować!

Czekolada dubajska hitem z Tik Toka w Polsce!

Czekolada dubajska zasłynęła w social media (zwłaszcza na platformie Tik Tok!) i jest to gruba czekolada z bardzo dużą ilością nadzienia oraz z ciastem kadayif. Dzięki swojej dużej ilości nadzienia, które smakowicie łączy się ze smakiem czekolady, dubajska czekolada podbiła Internet, a Ty możesz już kupić tą popularną czekoladę dubajską w sklepie Słodyczowo!

 

------------------------------------------

Skład: Czekolada mleczna: cukier, masło kakaowe, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, emulgatory: lecytyna słonecznikowa, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat waniliowy, kadayif, nadzienie mango: sok z mango z koncentratu, cukier, olej z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny; sól; cukier, masło kakaowe, mąka pełnoziarnista w proszku, SEZAM, emulgator: lecytyna SOJOWA; aromat waniliowy, skrobia, kadayif: mąka PSZENNA, woda, skrobia, olej słonecznikowy. Może zawierać śladowe ilości MIGDAŁÓW, ORZECHÓW LASKOWYCH, PISTACJONÓW, ORZECHÓW WŁOSKICH.

Waga: 95g

Kraj pochodzenia: Turcja

 

Informacje dodatkowe

Data ważności 05/02/2026

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium